SVĒTKU PROGRAMMA

SPORTA BĀZĒ UZVARAS PARKĀ

11.00 PĀRDAUGAVAS KAUSS pludmales volejbolā
12.00 Latvijas čempionāts virves vilkšanā
12.00 Riteņbraukšanas sacensības bērniem un jauniešiem "RITEŅVASARA"

12.00 SVĒTKU ATKLĀŠANA

KONCERTS ĢIMENĒM

Friča Brīvzemnieka pamatskolas koris
Rīgas Āgenskalna pirmsskolas vokālais ansamblis

Friča Brīvzemnieka pamatskolas deju kolektīvs “OZOLĒNI”
BJC “Kurzeme” vokālā studija

“KURZEMĪTE”, dziedāšanas un muzikāli literārā studija “BALSIS”
Rīgas 33. vidusskolas deju studija “FLAMENKO”
BJC “Altona” bērnu vokālais ansamblis “MĀRĪTES”

13.00 BJC “Altona” tautas deju

kolektīvs
Rīgas 215. pirmsskolas izglītības iestādes TDK “TŪDALIŅŠ”
Kultūras centra “Iļģuciems” Bērnu vokālais ansamblis “ILDZĒNI”
Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Kadiķītis” tautas deju kolektīvs “KADIĶĪTIS”
Kultūras centra “Iļģuciems” vidējās paaudzes deju kolektīvs “DEJOTPRIEKS”
BJC “Bolderāja” ritmikas pulciņš, modernās horeogrāfijas studija “TERRA”
BJC “Zolitūde” mūsdienu deju pulciņš, vokālais pulciņš (1.-4.klases ansamblis), muzikālās audzināšanas pulciņš (pirmsskola)
BJC “Bolderāja” balss attīstības studija “KANTILĒNA”

14.30 Latvijas Universitātes TDK “PĒRLE”
BJC Altona estrādes deju studija “Festa”
BJC “Kurzeme” deju studijas “MANGO” un “FLAMENCO” 

15.30 BJC “Bolderāja” vokālā studija “ROZĪNES”

Rīgas Mūzikas internātvidusskolas

3.- 4. klašu ansamblis
Invalīdu apvienība “AIZVĒJŠ” 

Pārdaugavas svētku zīmējumu izstādes-konkursa “ES MĪLU PĀRDAUGAVU” dalībnieku apbalvošana

 16.00 Bolderājas mūzikas un mākslas skolas populārās mūzikas nodaļas grupu uzstāšanās

 Grupas MĒS DĪVAS

un AUDIOKVARTĀLS

17.00 Apvienība KREISAIS KRASTS

18.00 SAMBA DE RIGA

19.00 IMANTA DIMANTA

20.00 Balle ar grupām KLAIDONIS un TORNHILL

RĪGAS KATOĻU ĢIMNĀZIJĀ

12.00-18.00 Īpaša mīlestības tēmai veltīta svētku programma: ielu teātris, bufete ar galda spēlēm, mīlestības pinekļi, dažādas viktorīnas, iespēja atrast savas sirds otru pusi un citas aktivitātes.

No 12.00 SVĒTKU TIRDZIŅŠ UN BRĪVDABAS KAFEJNĪCAS

12.00-17.00 DARBNĪCAS, RADOŠAS UN SPORTISKAS AKTIVITĀTES, ATRAKCIJAS
Nacionālā Mākslu vidusskola -zīmēšanas/gleznošanas darbnīca, iepazīšanās ar pasaules etniskajiem mūzikas instrumentiem, brīvdabas plenērs "Tu skicēs".
Brīvā Māras skola - radošā rotu darbnīca un citas radošas aktivitātes,

pasaku darbnīca bērniem.
Rīgas 19. vidusskola - radošās darbnīcas "ES aktīvs", "ES radošs" un "ES vesels".
BJC "Bolderāja" - sirds puķu, rokassprāžu un medaljonu darbnīcas.

BJC "Kurzeme" - "Sirsnīgā darbnīca".
BJC "Zolitūde" - pērlīšu vēršanas un radošās zīmēšanas darbnīcas, aktīvo rotaļspēļu zona pirmsskolniekiem.
Friča Brīvzemnieka pamatskola -radošā darbnīca "Es mīlu Pārdaugavu".
Rīgas Volejbola skola - volejbola stafetes, šķēršļu joslas, servju konkurss un atjautības uzdevumi ar balvām, iespēja vērot volejbola treniņu.

BJC "Altona" - bērnu un jauniešu plenērs "Zem kastaņu baltajām svecēm".
SIA "Troja" - lielizmēra rotaļu spēle "Cirks", šūpošanās "Trojas" zirdziņā, "Izkrāso pats!" aktivitātes.
Rīgas Jauno tehniķu centrs -lidmodelisms, lielizmēra spēles un lego, vizuālās mākslas darbnīcas.
Bolderājas Mūzikas un mākslas skola -radošā darbnīca "Bolderājas karte".
Rīgas Āgenskalna pirmsskola -

sporta aktivitātes "Izglāb pasaku!" un radošās darbnīcas "Es esmu princis/princese".
Rīgas Kultūras un atpūtas centrs "Imanta" - tēlotājmākslas studijas "Umbra" plenērs.

Rīgas Kultūras centrs "Iļģuciems" -amatu prasmju demonstrējumi: celaiņu aušana, motīvu tamborēšana un klūdziņu pīšana, meldru pīšana, amata prasmes demonstrēs TLMS “Zīle” kalēji,

tautas glezniecības studijas „Grīva” dalībnieki uz vietas radīs svētku apmeklētāju portretus dažādās tehnikās. 

BUFETĒ - PICĒRIJĀ "ANSAMBLIS"

21.00 muzicēs IMANTS DAKSIS

JĀŅA AKURATERA MUZEJĀ

12.00-01.00 muzeja ekspozīcija un māksliniekam Janim Zegneram veltīta izstāde "Trīs stāsti un mirkļu mirdzums"

14.00 Jelgavas Mūzikas vidusskolas akordeona klases audzēkņu koncerts

19.00 Jāņa Akuratera luga "Taisnības meklētāji" - Kultūras centra "Iļģuciems" teātra studija "Rampa" (režisore Ināra Čakste)

20.30 Rīgas Valdorfa skolas audzēkņu - Riharda Irbes (klavieres) un Madaras Balodes (čells) - muzikālās impresijas un improvizācijas

22.00 Latvijas PEN kluba lasījumi

OJĀRA VĀCIEŠA MUZEJĀ

12.00-01.00 muzeja ekspozīciju apskate

16.00-19.00 "ASTOŅU KUSTOŅU" bērnu un ģimenes svētki

16.00 "Putnu dārzs" - rokdarbi, krāsu prieks

17.30 Rotaļas ar Ilgu Reiznieci

18.00 "Punktiņš, punktiņš, komatiņš" - BJC "Altona" Muzikālās teātra studijas O. Vācieša dzejas uzvedums (režisors Reinis Vējiņš)

20.00-23.00 Kino vakars - filmas "Daugavas leģenda", "Ceturtā dimensija", "Mārdomas", "Visāda garuma gadi"

23.15 "Dūdieviņš" nakts koncerts muzeja dārzā

Vizmas Belševicas, Jāņa Elsberga un Klāva Elsberga dzeja, Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Jura Kulakova, Oresta Silabrieža mūzika. Piedalās Jānis Elsbergs, Ieva Parša, Guntars Grasbergs, Edgars Saksons, Aldis Liepiņš

11.00-23.00 Pasākums RADI MĀRAS EZERU!
Pārdaugavas radošā centra radošo notikumu kafejnīca ar Street Food Latvia gardumiem, zaļās darbnīcas ar Rīgas Dabaszinību skolu un citas aktivitātes.

14.00 Bērnu balansa ritenīšu un skrejriteņu vienības brauciens "Dienas deva" apkārt Māras ezeram

15.00 stīgu kvartets MONDO
16.00 mūziķu grupa 180°
RISEBA teltī - filma HOMO NOVUS

17.00 grupa ĀĢĪŠA VĒJIŅŠ
21.00 Kino HOMO NOVUS

22.55 DZIRKSTEĻOŠANAS MIRKLIS pie Māras ezera

Aicinām arī svētku apmeklētājus

paņemt līdzi brīnumsvecītes vai

dzirksteļu strūklu svecītes un dzirksteļot kopā!

SVINĒSIM PĀRDAUGAVU!

Pārdaugavas izpilddirekcijas rosināti, pārdaugavieši – izglītības un kultūras iestādes, uzņēmumi, sportisti, mākslinieki, mūziķi un citi radošie un aktīvie rīko varenus svētkus sev un citiem visas dienas garumā, apliecinot Pārdaugavas īpašo noskaņu un daudzveidību. 

Piedalies arī Tu!

KONTAKTI

Inese Meiere

29496136, inese.meiere@riga.lv

Informācija par tirdziņu un pieteikšanās:

Iveta Pleša

28811053, tirdznieciba.pardaugavassvetki@gmail.com

© 2018 Pārdaugavas svētki
Radīts ar Wix.com