SVINĒT PĀRDAUGAVU

Pārdaugavas izpilddirekcija sadarbībā ar Pārdaugavas kultūras, izglītības, sporta iestādēm, nevalstiskām organizācijām, radošiem pārdaugaviešiem un uzņēmējiem 2019. gada 18. maijā rīkos kārtējos – jau desmitos – Pārdaugavas svētkus. 
Svētku ietvaros Arkādijas parkā, tā apkārtnē un citviet Pārdaugavā tiks piedāvāta daudzveidīga kultūras, izklaides, izglītojošo un sporta pasākumu programma, kas aktualizē Pārdaugavas  apkaimju īpašās kultūrvides vērtības, rosina dažādu organizāciju sadarbību un kopienu līdzdalību pilsētas kultūras dzīves veidošanā.

ES MĪLU PĀRDAUGAVU!

2019. gada Pārdaugavas svētku tēma ir “Es mīlu Pārdaugavu”, kas  turpina un vainago iepriekšējo gadu tēmas – “Pārdaugavas logi”, “Es radu Pārdaugavu”, “Es lepojos ar Pārdaugavu”, un citas. Pārdaugavas svētki ir vieta un laiks, kur satikties un no jauna ieraudzīt visu to skaisto un vērtīgo, kas ir mūzu līdzcilvēkos un kas šo vietu  padara par mājām. Šajā desmitajā svētku reizē akcentēsim to, kas ļauj iemīlēt kādu vietu tā, ka to gribas saukt par mājām. Iezīmēsim tās īpašās lietas, kas mūsu dzīvi vai darba gaitas Pārdaugavā padara par interesantām, satiksimies ar kaimiņiem, kolēģiem un draugiem. Svētku apmeklētājus aicināsim baudīt koncertprogrammu, kas uz skatuves norisināsies visas dienas garumā, iepazīties ar dažādām Pārdaugavas organizācijām un to piedāvātajiem pakalpojumiem, aplūkot zīmējumu un foto izstādes, kā arī, protams, piedalīties visdažādākajās svētku aktivitātēs. Apliecināsim savu mīlestību pret Pārdaugavu ar dziesmu, deju, un citām radošām izpausmēm! 

SVINĒSIM PĀRDAUGAVU!

Pārdaugavas izpilddirekcijas rosināti, pārdaugavieši – izglītības un kultūras iestādes, uzņēmumi, sportisti, mākslinieki, mūziķi un citi radošie un aktīvie rīko varenus svētkus sev un citiem visas dienas garumā, apliecinot Pārdaugavas īpašo noskaņu un daudzveidību. 

Piedalies arī Tu!

KONTAKTI

Inese Meiere

29496136, inese.meiere@riga.lv

Informācija par tirdziņu un pieteikšanās:

Iveta Pleša

28811053, tirdznieciba.pardaugavassvetki@gmail.com

© 2018 Pārdaugavas svētki
Radīts ar Wix.com