VIŅI RADA PĀRDAUGAVU

Atbalsta

Palepojies ar cilvēkiem sev blakus - tiem, kas dara labus darbus Pārdaugavai! Dalies stāstā!

Akcija “Viņi rada Pārdaugavu” ir aicinājums dalīties stāstos par līdzcilvēkiem Pārdaugavas apkaimēs, kas ar savu darbošanos un iniciatīvu palīdz Pārdaugavai, tās kopienai un videi tapt labākai, skaistākai, interesantākai, drošākai, draudzīgākai, sakoptākai utt.

Gatavojoties Latvijas valsts Simtgadei veltītajiem Pārdaugavas svētkiem, vēlamies atbalstīt un izcelt pašiniciatīvu, iepazīt, izzināt Pārdaugavas bijušos un esošos iedzīvotājus – radošas un vēsturiskas personības, uzņēmējus, dažādus līdzcilvēkus un lepoties ar viņiem!

Lepojies ar cilvēkiem sev blakus! Tiem radošajiem, izdarīgajiem, pacietīgajiem un citiem - visiem, kas varbūt ar maziem, taču labiem darbiem veidojuši un veido Pārdaugavas apkaimju tagadni un nākotni!

Dalies stāstā par savu radu, draugu, kaimiņu, pārdevēju, skolēnu, skolotāju, uzņēmēju, sētnieku, frizieru vai jebkura cita cilvēka pašiniciatīvu un rīcību.

Sagatavo nelielu stāstu - aprakstu (līdz 1000 rakstu zīmēm) un vienu vai vairākas (ne vairāk kā 3) fotogrāfijas, kas vēsta par stāsta varoni un/vai tā paveikto Pārdaugavā.

Lai piedalītos akcijā, aizpildi stāsta pieteikuma formu līdz 10. maijam svētku mājaslapā pardaugavassvetki.lv! Tie tiks publicēti sadaļā STĀSTI, kā arī svētku vietnē platformā Facebook.

Akcijā iesūtītie stāsti tiks izmanoti izstādes veidošanai. Izstāde būs apskatāma 19. maijā Arkādijas parkā.  Akcijas dalībnieki tiks īpaši sveikti svētku norises laikā. Mājaslapā iesniegtie stāsti tiks publicēti Pārdaugavas svētku mājaslapā un svētku lapā platformā Facebook. Akciju atbalsta "Labo logu aģentūra".

STĀSTA PIETEIKUMA ANKETA

Augšupielādē foto
Līdz 15MB. Obligāts lauks
Augšupielādē foto 3
Līdz 15MB
Augšupielādē foto 2
Līdz 15MB

AKCIJAS NOLIKUMS

SVINĒSIM PĀRDAUGAVU!

Pārdaugavas izpilddirekcijas rosināti, pārdaugavieši – izglītības un kultūras iestādes, uzņēmumi, sportisti, mākslinieki, mūziķi un citi radošie un aktīvie rīko varenus svētkus sev un citiem visas dienas garumā, apliecinot Pārdaugavas īpašo noskaņu un daudzveidību. 

Piedalies arī Tu!

KONTAKTI

Inese Meiere

29496136, inese.meiere@riga.lv

Informācija par tirdziņu un pieteikšanās:

Iveta Pleša

28811053, tirdznieciba.pardaugavassvetki@gmail.com

© 2020 Pārdaugavas svētki
Radīts ar Wix.com